לקוחות מרוצים ממליצים

לאורך השנים בעבודתי צברתי הרבה לקוחות אשר מרוצים מעבודתי בתחום תיקון תריסים חשמליים וממליצים עליי בחום לחבריהם כאשר הם נזקקים לתיקון תריסים או החלפת מנוע חשמלי לתקן תריסים חשמליים. בקרוב אני אתחיל להוסיף כאן מכתבי תודה שקיבלתי ושמרתי.

אורי, נתניה

אנו גרים בדירה בה כל התריסים נתקעים ללא הרף, ברגע משבר כשלא הצלחנו לפתוח את התריס למרפסת חיפשתי איש מקצוע שיוכל להגיע SOS, מצאתי את שמואל דרך האינטרנט, הוא היה מאד נחמד והגיע ממש מהר, עשה עבודה מקצועית ומאז התריסים נפתחים ונסגרים ללא בעיות, והוא גם הבטיח שאם הבעיה תחזור על עצמה אז הוא יחזור לתקן, מאז ששמואל היה אצלנו כבר המלצתי עליו ל2 חברים ואני אמשיך להמליץ.

משפחת גורבסקי

עשינו שיפוץ בבית הוריי ורצינו להתקין תריסים חדשים, קיבלתי המלצה חמה על שמואל, הצעת המחיר שלו היתה טובה, וסגרנו איתו, הוא הגיע ממש מהר מדד את החלונות והתקין לנו תריסים חשמליים, היינו מרוצים מהעבודה, והוא גם הבטיח אחריות שעד היום לא הזדקקנו לה, ממליץ בחום על שמואל לתיקון תריסים חשמליים.

געש משרד חקירות

התריס החשמלי במשרדינו התקלקל ולא הצלחנו לסגור את החלון, היינו במצב שאי אפשר לצאת מהמשרד ולהשאיר אותו פתוח. חיפשתי איש מקצוע שיבדוק אם ניתן לתקן את המנוע לפני שאנו רוכשים מנוע חדש, אנו מנהלים משרד חקירות פרטי ומאחר ואני חייב להיות זמין ולצאת אני לא יכול להשאיר את המשרד פרוץ וחיפשתי בגוגל מומחה לתיקון תריסים חשמליים והגעתי לשמואל, בטלפון הוא שאל אותי שאלות במקצועיות רבה וידע בדיוק איזה חלקי חילוף להביא הוא הגיע אליי בתוך פחות משעה משיחת הטלפון שלנו הגיע והצליח לתקן את המנוע של התריס החשמלי, שמואל נתן לי שירות מקצועי ואדיב והמחיר היה הוגן , אני אמליץ על שמואל תיקון תריסים לכל חברי.

ענבל עברי

קיבלנו המלצה על שמואל מהשכנים בבניין שהוא תיקן להם את התריסים, הוא עשה עבודה מקצועית במחיר סביר בהחלט, בהחלט אמליץ עליו לחבריי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>