תיקון תריסים

תריסים נפוצים מאד בישראל, כמעט בכל בית ישנם תריסים מסוגים שונים הנועדו להגן מקרני אור השמש ולווסת את עוצמת האור בבית, וכמו כל דבר גם תריסים מתבלים וזקוקים לתיקון ושיפוץ ולעתים להחלפה.

סוגי התריסים הנפוצים בישראל:

  1. תריסים חשמליים
  2. תריסי גלילה
  3. תריסי הזזה
  4. תריסי חבל
  5. תריסי שלבים.

תריסים אינם נפוצים רק בבתים פרטיים ודירות מגורים אלא גם בחנויות ועסקים, בניינים, מוסכים, קיוסקים, מחסנים וכו'.

מדוע תריסים מתקלקלים?

כמו כל פריט טכנולוגי כזה או אחר לכל תריס ידני או חשמלי יש נקודות חולשה. וכתוצאה מבלאי הזמן או שימוש לקוי או לא נכון תריס מתקלקל או נתקע ואז נדרש לתקנו, ובמיוחד כאשר מדובר בתריס ידני או תריס חשמלי אשר נועל את פתח העסק או הבית יש לתקנו בהקדם. לבל העסק או הבית יהיו פרוצים. לתיקון תריסים רצוי להזמין טכנאי אשר מתמחה בשירות תיקון תריסים או תיקון תריסים חשמליים אשר יוכל לתת שירות מהיר ופתרון מלא לבעיה ולתקן על המקום את התריס.

TrisFix שמואל תיקון תריסים חשמליים

אנו ב TrisFix שמואל תיקון תריסים חשמליים מומחים בתיקון תריסים מכל סוג שהוא ומתמחים במיוחד בתיקון תריסים חשמליים. אנו מגיעים לבית הלקוח עם מעבדת תיקון תריסים ניידת ברכב עם חלקי חילוף וכלי עבודה שלהם נזדקק כדי לתקן את כל סוגי התריסים ולפתור עבורכם את הבעיה על המקום ובמהירות האפשרית.

שמואל תיקון תריסים חשמליים נותנים שירות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

מומחים בשירות תיקון תריסים:

תיקון תריסים

שמואל תיקון תריסים מומחה בהחלפת שלבים פלסטיק או פי וי סי, תיקון תריסי גלילה, תיקון תריס הזזה

תיקון תריסים חשמליים

מומחים בטיפול ותיקון כל סוגים של תריסים חשמליים, החל משיפוץ מנוע חשמלי לתריס, תיקון מנוע חשמלי לתריס, פירוק שיפוץ והרכבה של מנוע חשמלי לתריס, תיקון מנועים חשמליים, תיקון מנוע חשמלי לתריס,שיפוץ מנועים חשמליים, הרכבת מנוע חשמלי לתריס עם מקלט ושלט, הרכבת מנוע חשמלי לתריס, תיקון מנוע סומפי חשמלי, תיקון מנוע גולי חשמלי, החלפה והרכבה של כל סוגי מנועים חשמליים עבור תריסים חשמליים, תיקון מנוע סימו חשמלי, תיקון מנוע בקר חשמלי, תיקון מנוע פלמט חשמלי, תיקון מנוע סמארט חשמלי, תיקון מנוע חשמלי עם מנואלה, תיקון מנוע חשמלי לשומרי שבת.

מפעל ייצור תריסים

אנו מייצרים תריסים במפעל התריסים שלנו בראש העין. במפעל אנו מתמחים בייצור תריסים מכל הסוגים אשר קיימים בשוק הישראלי, ייצור ותיקון תריסים חשמליים לבית, תריסים לחניה, תריסים לחנויות, תריסים לעסקים, ייצור תריסי גלילה חשמליים, ייצור תריסי גלילה, רפפה, ייצור תריסים חשמליים, ייצור חלונות ותריסים של כל החברות כגון: מיפרומל, אקסטל, קליל, אלובין מסדרות 7,000, מומחים בייצור חלונות ותריסים מסדרת 9,000, ייצור דלתות סדרה 2,000 , ייצור כל סוגי הזכוכיות השקופות, זכויכיות אנטי סאן, זכוכית טריפלקס, זכוכית מחוסמת, זכוכית חלבי וזכוכית בידודית.

שירות ואמינות

אנו מאמינים בביצוע עבודה איכותית כדי שתקלות לא יחזרו על עצמם, הזמינו שירות תיקון תריסים חשמליים אצלנו ותהיו מרוצים לתקופה ארוכה – באחריות!

תיקון חלונות ותיקון רשתות הגנה

אנו מתמחים בייצור רשתות הגנה נגד חרקים ויתושים ומספקים שירותי תיקון רשתות, החלפה של רשתות, תיקון רשתות הזזה, תיקון רשתות חשמליים.תיקון והחלפת זכוכית לחלונות, גלגלים לתריסים, תיקון והחלפת גלגלים לויטרינה, גלגלים לחלונות, גלגלים לדלתות הזזה תיקון והחלפת גלגלים. לחלונות.

ניתן למצוא באתרינו מידע נוסף אודות שירותי תיקון תריסים חשמליים, חברים בתחום תיקון תריסים.

One thought on “תיקון תריסים

  1. Pingback: כל מה שרצית לדעת על תריסים חשמליים ולא העזת לשאול | מאגר מאמרים

Comments are closed.